Warsztaty Ustawień Systemowych

Ustawienia Systemowe już przeszło 30 lat przynoszą korzyści w procesie psychoterapii, coachingu oraz w biznesie. Pozwalają na błyskawiczne dotarcie do pierwotnej przyczyny problemu, ukazując przy tym możliwe rozwiązania.
Jesteśmy częścią systemu, elementem na który wpływ mają wszystkie osoby, które były przed nami. Żebyś pojawił/a się na świecie musiało spotkać się wiele osób, tak więc twoje narodziny to ogromny sukces. Należysz do systemu i bierzesz z niego wszystko, zarówno korzystne wzorce jak i obciążenia.
Dzięki pracy metodą ustawień systemowych, możesz zmienić NIEŚWIADOME postawy i uwarunkowania systemowe wpływające na relacje, pracę, życie codzienne.
Podczas ustawień przywracamy porządek w systemie, poprzez połączenie tego co było rozdzielone, identyfikację uwikłań, zaburzeń hierarchii, włączenie osób wykluczonych. Tak więc ustawienia służą POJEDNANIU I HARMONII w systemie.
Odkrywają, że u podstaw wielu problemów nie leży np. „złość”, „lęk” czy „autodestrukcja”, a więź, która jest nieświadoma lub zaprzeczona.
Poprzez wprowadzenie tzw. porządków miłości polegających na pojednaniu z rodziną, poznaniu i uszanowaniu nieuświadomionych więzi oraz zajęciu właściwego miejsca w systemie, ustawienia likwidują objawy psychiczne i somatyczne oraz rozwiązują życiowe trudności.
Możesz wziąć udział w roli:
– osoby ustawiającej własny problem
– osoby uczestniczącej jako reprezentant w ustawieniach innych osób.

Zarówno dla osób ustawiających, jak i dla reprezentantów jest to doskonała okazja do zmiany perspektywy i spojrzenia na własne trudności w całkiem nowy sposób.

Możesz wybrać dowolny temat. Możesz pracować ze wszystkim, co Cię obciąża albo blokuje Twój rozwój osobisty lub zawodowy.

Być może TERAZ ważne dla Ciebie są: RELACJE, KARIERA, PIENIĄDZE, a może ODCZUWASZ LĘK na myśl o jakimś przedsięwzięciu.

📌 TERMIN: Spotykamy się w sobotę 5.02.2021 o godzinie 10.00
i pracujemy do godziny 19.00.
📌 MIEJSCE: Warszawa, ul. Mokotowska 24 lokal 63
📌 ZGŁOSZENIE: Zgłoszenia przyjmujemy na adres: ustawtosobie@gmail.com
📌 POTWIERDZENIE UDZIAŁU: jest na podstawie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% ceny, zależnie od wybranej opcji. Przy wpłacie zadatku reszta kwoty gotówką na miejscu.:
📍 a) Ustawiający – udział w warsztacie z ustawieniem własnym 350 PLN
📍 b) Reprezentant – udział w warsztacie bez ustawienia własnego 180 PLNW tytule przelewu wpisz: ustawienia, imię i nazwisko.

Wpłaty dokonaj na konto: Alicja Szepietowska – warsztaty, szkolenia;
nr konta 72 1950 0001 2006 2248 8870 0001

PROWADZĄCE:
📍 Dorota Golańska – Coach Systemowy, Terapeuta Ustawień Hellingerowskich. Przeprowadzam przez trudne sytuacje życiowe i zawodowe. Pomagam odkryć nieświadome blokady i uwolnić ciężkie emocje. Zrozumieć i ułożyć wszystko na nowo, by żyć z lekkością. FB: https://www.facebook.com/wKierunkuZmiany
📍 Alicja Szepietowska – Konsultantka Totalnej Biologii, Terapeutka Ustawień Hellingerowskich, Trenerka NVC. Pomagam odkryć to co nieuświadomione i co kieruje naszym zachowaniem. Uświadomienie pomaga nam odzyskać wpływ i wybierać to czego naprawdę chcemy. FB: https://www.facebook.com/totalna.biologia.alicjaszepietowska